RETRO Sport & WellnessRETRO Sport & Wellness /

recepcia@retrosport.sk
(+421) 917 700 900
Mo-Fri: 06:00 - 23:00
Sa-Sun: 07:00 - 22:00

Schedule

valid for 2014

Print schedule

Monday

  • 8:30 - 9:30 Pilates Jana FajkusSála 2 Nová lektorka, v obľúbenom pondelkovom čase.
  • 10:00 - 11:00 Baby Salsa DanielaSála 4
  • 16:00 - 17:00 Spoločenské tance deti Lucia HamzováSála 2 Smiem prosiť?
  • 17:00 - 18:00 Body Work Lucia PolákováSála 3 Pozor zmena začiatku lekcie!!
  • 17:00 - 17:45 Tabata Milan OndrušSála 2
  • 17:15 - 18:15 Jumping Monika LukáčováSála 1 Nový lektor!!
  • 17:30 - 18:15 SM systém Ondrej FabaSála 4
  • 18:00 - 19:00 Flyfit Vierka RemenárováSála 3 Novinka!!
  • 18:20 - 19:20 Zdravý chrbát Gabriel LojaSála 2
  • 18:20 - 19:20 SOM Alica PohovejováSála 1 Nový lektor!!
  • 18:30 - 19:30 Stronger Healthy Martin BetkoFunkčná & Cross zóna
  • 18:35 - 19:35 Pilates Katarína MullerovaSála 4
  • 19:30 - 20:30 Power Yoga Zuzana LapitkováSála 2
  • 19:30 - 20:30 Indoor Cycling Maťo SpinnSála 1
  • 19:40 - 20:40 Balet dospelí BroňaSála 3 Smiem prosiť?

Tuesday

  • 7:00 - 8:00 Body Work Katarína DuchoňovaSála 2
  • 9:30 - 10:30 Baby dance Lucia K.Sála 4 1 - 3 roky, Smiem prosiť?
  • 15:00 - 16:00 Cvičenie pre bábätká - prvé kroky PetraSála 4
  • 16:00 - 17:00 Spoločenské tance deti Lucia HamzováSála 2 Smiem prosiť?
  • 16:00 - 16:45 Yoga pre deti Liana FabianováSála 3 Novinka, 45 min. lekcie pre Vaše deti, zameraná na zdravý vývoj chrbtice.
  • 17:00 - 18:00 Flowin Henrieta AverisSála 2
  • 17:00 - 18:00 Hip-Hop pre deti Mário KršákSála 4 Smiem prosiť?
  • 17:00 - 18:00 Bodyforming Yoga Liana FabianováSála 3 Novinka!!
  • 17:15 - 18:15 Total Body Work Kristína VaníkováSála 1
  • 18:00 - 19:00 Funkčný tréning Martin LackoFunkčná & Cross zóna
  • 18:05 - 19:05 Piloxing Hela SedláčkováSála 2
  • 18:05 - 19:05 Flyfit Lucia PeciarováSála 3
  • 18:05 - 19:05 Gravidfit Henrieta AverisSála 4 Novinka, cvičenie pre tehotné mamičky, od októbra opäť u nás!!
  • 18:20 - 19:20 Body Pump FX Lucia FajčíkováSála 1
  • 19:00 - 20:00 Indoor Cycling Jožko JakabFunkčná & Cross zóna
  • 19:10 - 20:10 Thai box Patrik MichelSála 3 Novinka, nový lektor!!
  • 19:10 - 20:10 Deepwork Lucia PeciarováSála 4
  • 19:25 - 20:25 Jumping Kristína VaníkováSála 1
  • 20:15 - 21:15 Contemporary AdrianaSála 2 Smiem prosiť?
  • 20:30 - 21:30 StepForming LindaSála 1

Wednesday

  • 7:00 - 8:00 Ranná Yoga Zuzana LapitkováSála 2
  • 9:00 - 10:00 Ranné cvičenie pre mamičky s deťmi Erika JakabováSála 2
  • 15:00 - 17:00 Detské oslavy Sála 4
  • 16:00 - 17:00 Spoločenské tance deti Lucia HamzováSála 2 Smiem prosiť?
  • 16:00 - 17:00 Klasický tanec (balet) deti Miroslava TouškováSála 3 Smiem prosiť?
  • 17:00 - 18:00 Balet Beautiful Miroslava TouškováSála 3 Smiem prosiť? Mierne pokročilí
  • 17:15 - 18:15 Jumping Nicole FranclováSála 1 6.12. hodina zrušená
  • 17:15 - 18:00 Tabata Milan OndrušSála 2 TOP inštruktor, novinka!!
  • 17:30 - 18:15 SM systém Ondrej FabaSála 4 6.12.hodina zrušená
  • 18:00 - 19:00 Flyfit Vierka RemenárováSála 3
  • 18:05 - 19:05 Pilates Katarína MullerovaSála 2
  • 18:20 - 19:20 SOM BarboraSála 1
  • 18:20 - 19:20 Power Yoga Zuzana LapitkováSála 4
  • 18:30 - 19:30 Stronger Healthy Martin BetkoFunkčná & Cross zóna
  • 19:10 - 20:10 Zdravý chrbát Gabriel LojaSála 2
  • 19:30 - 20:30 Indoor Cycling Maťo SpinnSála 1
  • 20:15 - 21:15 Salsa Daniela RalbovskáSála 2 Smiem prosiť? Salsa

Thursday

  • 7:00 - 8:00 Body Work Katarína DuchoňovaSála 2
  • 15:00 - 17:00 Detské oslavy Sála 4
  • 16:00 - 17:00 Spoločenské tance deti AnetaSála 2 Smiem prosiť?
  • 17:00 - 18:00 Flowin Henrieta AverisSála 2 7.12. hodina zrušená
  • 17:00 - 18:00 Tanečná príprava pre deti AnetaSála 4 Smiem prosiť?
  • 17:00 - 18:00 Bodyforming Yoga Liana FabianováSála 3 Novinka!!
  • 17:15 - 18:15 Body Pump FX Lucia FajčíkováSála 1
  • 18:00 - 19:00 Piloxing Hela SedláčkováSála 4
  • 18:00 - 19:00 Funkčný tréning Martin LackoFunkčná & Cross zóna
  • 18:05 - 19:05 Flyfit Lucia PeciarováSála 3
  • 18:05 - 19:05 Flash Dance Aneta JanoviakováSála 2
  • 18:20 - 19:20 Jumping Kristína VaníkováSála 1
  • 19:00 - 20:00 Indoor Cycling Jožko JakabFunkčná & Cross zóna
  • 19:10 - 20:10 Deepwork Lucia PeciarováSála 4
  • 19:15 - 20:15 Balet Beautiful Miroslava TouškováSála 3 Smiem prosiť? Pokročilí
  • 19:15 - 20:15 Spoločenské tance dospelí Lucia HamzováSála 2 Smiem prosiť? Začiatočníci
  • 19:25 - 20:25 Tabata Kristína VaníkováSála 1
  • 20:15 - 21:15 Spoločenské tance dospelí Aneta JanoviakováSála 2 Smiem prosiť? Mierne pokročilý
  • 20:30 - 21:30 StepForming LindaSála 1

Friday

  • 15:00 - 19:00 Detské oslavy Sála 4
  • 17:00 - 18:00 Ľudové tance Petra MalatincováSála 3 Smiem prosiť?
  • 17:00 - 18:00 Tanečná príprava pre deti Lucia K.Sála 2 Smiem prosiť?
  • 17:15 - 18:15 Body Pump FX Eňa BuzinkaySála 1
  • 18:05 - 19:05 Klasický tanec (balet) deti Lucia K.Sála 3 Smiem prosiť?
  • 18:05 - 19:05 Yoga pre zdravý chrbát Liana FabianováSála 2 Novinka!!
  • 18:20 - 19:20 Pilates Katarína MullerovaSála 1
  • 19:15 - 20:15 Ľudové tance Petra MalatincováSála 2 Začiatočníci Smiem prosiť?

Saturday

  • 8:30 - 9:30 Ranná Yoga Zuzana LapitkováSála 2
  • 9:00 - 19:00 Detské oslavy Sála 4
  • 10:00 - 11:00 Jumping Monika LukáčováSála 1 Nový lektor!!

Sunday

  • 9:00 - 19:00 Detské oslavy Sála 4
  • 9:30 - 10:30 Body Pump FX Eňa BuzinkaySála 1
  • 18:00 - 19:00 Jumping Nicole FranclováSála 1