RETRO Sport & WellnessRETRO Sport & Wellness /

logo retro night run
logo retro night run
recepcia@retrosport.sk
(+421) 917 700 900
Po-Pia: 06:00 - 21:00
So-Ne: 08:00 - 21:00

RETRO NIGHT RUN 2018

RETRO NIGHT RUN 2018

Už 5. októbra sme pre Vás pripravili 1. ročník behu Retro Night RUN, ktorý je druhou časťou série RETRO RUN.

Pre všetkých bežeckých nadšencov bude pripravená trať v dvoch dĺžkach a to 5km a 10km. Rovnako, ako na jarnom behu sa môžete tešiť aj na amatérsky CROSS CHALLENGE, ktorý bude tento krát prebiehať v priestoroch Retro sport & wellness.

Podujatie je už tradične  organizované pod záštitou starostu MČ Ružinov Dušana Pekára, ktorý preteky odštartuje o 19:00 hod. Patrónmi podujatia sú opäť naši skvelí lyžiari Adam a Andreas Žampovci.

V bežeckej tombole môžete už po druhý krát vyhrať bicykel Wilier Trieestina v hodnote 2600,- eur. Ďalej sa môžete tešiť na víkendový pobyt v hotely Galileo na Donovaloch, športové oblečenie od spoločnosti ADIDAS a mnoho ďalších vecných cien. Vaším tombolovým lístkom je Vaše štartovné číslo.

Pre víťazov v každej kategórii sme pripravili hodnotné a atraktívne ceny. Každý účastník podujatia sa môže tešiť na bohatý štartovný balíček, ktorí bude okrem iného obsahovať kredit 6 eur na využitie služieb v športovom centre Retro sport & wellness a veľa iných skvelých vecí od našich sponzorov.

Aj na jeseň sa môžete tešiť na osviežujúci RETRORANER od Donovalského pivovaru.

Časťou štartovného opäť podporíme projekty RATA centra, ktoré pomáha detičkám s autizmom a inými vývinovými poruchami. Patrónom tejto spolupráce je Janko Mečiar z TV JOJ.

Všetky informácie a registráciu nájdete na www.retrorun.sk.

Tešíme sa na Vás.

Team RETRO RUN