RETRO Sport & WellnessRETRO Sport & Wellness /

logo retro night run
logo retro night run
recepcia@retrosport.sk
(+421) 917 700 900
Mo-Fri: 06:00 - 23:00
Sa-Sun: 07:00 - 22:00

NOVINKA deepWORK® a rozšírenie kapacity HOOPINGFIT

Prinášame Vám ďalšiu NOVINKU v skupinových cvičeniach!

deepWORK® – holistický funkčný tréning Jedinečné spojenie kardia a funkčného tréningu.

Ide o atletický, pilule jednoduchý, for sale vysoko intenzívny, try jedinečný a úplne odlišný cvičebný program v porovnaní so všetkými známymi programami – tréning piatich elementov, plný energie!

Cvičenie má dynamický charakter. Hodnoty pulzovej frekvencie sú počas cvičenia na strednej až vyššej úrovni. Počas cvičenia zvyšujeme svoje kondičné schopnosti, ale i silu a flexibilitu.

Je založený na myšlienke Yin – Yang. Kombinuje psychické a fyzické protiklady funkčného tréningu. Pohybové sekvencie v deepWORK® sú navrhnuté tak, aby bola neustála väzba medzi napätím a uvoľnením, v kombinácii s dýchacími cvičeniami.

DeepWORK je silové, kondičné, dynamické a energické cvičenie. Zachováva si dynamiku aerobiku, ale zároveň nie je choreograficky náročné. Kombinuje klasické posilňovacie cvičenia, skoky a poskoky a zahŕňa v sebe aj statické polohy. Vychádza z body artu a z iron systému, pričom z iron systému si zobral práve dynamiku a silu, z body artu zasa dýchanie a statickú silu.

Od 8. Apríla každú STREDU o 17:00 s novou lektorkou Silviou Hadekovou Pre veľký záujem sme rozšírili kapacitu na Hooping fit.

Lekcia sa presúva do Body & Mind sály, kde si každý PONDELOK  o 17:15 komfortne zacvičí 10 klientiek.

Tešíme sa na Vašu návštevu deepwork head-deep-work